Fatih / İstanbul 0531 556 38 31 info@mecidiyekoyhacamat.com Randevu Al: 09:00 - 22:00

İletişim bilgileri

Preview Image
Hakkımızda

Hacamat Hakkında

Geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan hacamat günümüze kadar gelmiş altarnatif tıp uygulamaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Peygamberimiz (S.A.V.)'ın da şiddetle tavsiye ettiği hacamat yüzlerce hastalğıa çare olabilmektedir. Elbette şifa Allah'tan bizler sadece aracıyız. Uzun yıllardır hacamat uygulamasını profesyonel olarak yapmaktayız. Sizlerde hacamat'ın şifasından nasiplenmek isterseniz bizimle iletişim kurabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fact #1

Görevimiz

Siz kıymetli hastalarımıza yaptığımız hacamat uygulamalasını daha fazla geliştirmek için, daha çok rahatsızlığa derman olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Fact #2

Vizyonumuz

Hedefimiz yaptığımız işi daha iyi yerlere getirmek ve sizlere daha kaliteli hizmet vermek için tüm bilgi ve birikimimizle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Bizim Yaklaşımımız

Kalite arayan bir hasta iseniz.

Siz de kalite arıyorsanız, hacamat yaptıracağınız yerin güvenilir olmasını arzu ediyorsanız bizimle görüşmeden hacamat yaptırmayın. Gönül rahatlığı ile bize gelip hacamat yaptıran binlerce kişiden biri de siz olabilirsiniz. Detaylar için arayınız.

  • Hacamatın çok sayıda hastalığa karşı koruyucu etkisi vardır.
  • Hacamatın birçok hastalıkta iyileştirme özelliği vardır.
  • Hacamat yaptırmak yaşlanmayı geciktirir.
  • Hacamat yaptırmak bağışıklık sistemini güçlendirir.
Detaylı bilgi için hemen arayın
WhatsApp Sohpet
WhatsApp Destek
Hoşgeldiniz!
Nasıl Yardımcı Olbiliriz?